Google sluchátka dokáží překládat více než 40 jazyků v reálném čase

Pokud má Apple své AirPods, tak Google musel přijít s Pixel Buds. Nejedná se však o klasickou sadu bezdrátových sluchátek, ale nabízí mnohem víc, než si myslíte. Skoro budete mít pocit, že jste Jason Bourne na své misi.

Google Pixel Buds jsou sluchátka propojená jedním kabelem, které jsou vybavené důvtipným asistentem. Společnost se také rozhodla odstranit všechna tlačítka, takže tím získávají elegantnější a minimalistický vzhled. Sluchátka jsou dodávána s nabíjecí krabičkou s magnetickým zavíráním. Jakmile uložíte sluchátka do krabičky, tak pouzdro můžete připojit k nabíjení.

Sluchátka se ovládají přejížděním prstem doleva nebo doprava (pro ovládání hlasitosti) nebo klepáním na pravé sluchátko (pokud chcete spustit nebo zastavit hudbu). A teď se dostáváme k tomu nejlepšímu. Když chcete mít přístup ke Google asistentovi, tak se stačí dotknout sluchátka a říct určitý příkaz nebo položit otázku. Stejně jako by to udělal Iason Bourne nebo James Bond. Pixel Buds sluchátka vám také mohou pomoc při překladu z minimálně 40 různých jazyků.

Sluchátka Google Pixel Buds jsou k dispozici ve třech barvách: černá, modrá a bílá. V tuto chvíli je možné si sluchátka předběžně objednat v USA za 159 dolarů.