NPR Wine Club Launches for Consumers to Discover, Support and Enjoy (PRNewsfoto/NPR)

Sdružení amerických rozhlasových stanic nabízí předplatné vína

Patříte ještě mezi posluchače rádia? Někteří moderátoři mohou mít velmi jemný hlas, že ve vás může vyvolat relaxační zážitek. Aby si posluchači užívali ještě větší pohodu, tak NPR (National Public Radio/sdružení amerických rozhlasových stanic) spustilo svůj vlastní vinný klub.

NPR Wine Club umožňuje, aby posluchači veřejně financovaných rádiových sítí mohli podpořit své oblíbené pořady objevováním nových vín. Rádiové stanice vás během pití také něčemu přiučí. Každá láhev totiž má informace, které vyprávějí příběh daného vína a lidí, kteří ho vyrobili. Tím posluchači mohou nahlédnout do historie a způsobu výroby vína po celém světě.

Služba vznikla ve spolupráci s Laithwaite’s Wine, což je rodinný podnik s 50tiletou historií výroby vína. Posluchači si mohou koupit jednu láhev nebo se přihlásit k odběru, během které dostanou 12 lahví za jeden rok. Na rozdíl od běžných předplacených služeb si můžete od NPR předem vybrat vína, která chcete vyzkoušet. Takže se nemusíte bát, že by vám někdy přišlo víno, o které byste neměli zájem.

Služba stojí 79,99 dolarů a samozřejmě je dostupná jen posluchačům v USA. Nicméně to může být pro někoho zajímavá inspirace.