Stefan Sagmeister na svém Instagram profilu nabízí ostatním designérům zpětnou vazbu

Ačkoli někteří berou sociální sítě jako místo, kde mohou využít své anonymity a psát nenávistné nebo jiné zbytečné komentáře. Ale naštěstí lze na sociálních sítí vytvořit něco, kde můžete shromáždit lidi a vyvolat diskuzi. Toho se rozhodl využít renomovaný grafický designér Stefan Sagmeister ze studia Sagmeister & Walsh. Svůj Instagram profil zpřístupnil ostatním designérům, aby na něj sdíleli svoji práci a zdroje inspirace. Tím nejen získají zpětnou vazbu od samotného Sagmeistera, ale i ostatních lidí. Ke každému zveřejněnému snímku n Instagram profilu přidá svůj vlastní komentář a nabízí příležitost ostatním followerům, aby se podělili o svůj názor.

Projekt se zatím setkává s velkou oblibou a Sagmeister doufá, že práce na Instagramu budou v ostatních vyvolávat kreativitu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762