Parfémový startup navrhuje vůně pro značky

EPC (Experimentální parfémový klub) je kreativní studio a mikrolaboratoř specializující se na zakázkové parfémy pro značky a jednotlivce. Společnost byla založena minulý rok a má za cíl zpřístupnit výrobu parfémů a dostupné vědomosti širší veřejnosti. Z tohoto důvodu zavedlo studio workshopy do své laboratoře. Tyto workshopy mají pomoci lidem ukázat svět parfémů. Účastníci se při výrobě vlastního parfému naučí umění, logice, vědě a tajemství skrývající se za vonnými látkami.

Tento Experimental Perfume Club nabízí společnostem poradenské služby, které mají pomoci značkám vyprávět jejich jedinečný příběh prostřednictvím vůní. Každá společnost je spárována přímo s konkrétním parfémem, aby vzbudila vůni, která odpovídá jejich vizi. Studio je schopné vyrobit malé i velké dávky parfémů v závislosti na potřebách klienta.

EPC má zatím zkušenosti s firmami v kavárenském a automobilovém průmyslu. Pro výrobce automobilů vytvořili speciální parfémy, které vyvolávají vůně starých automobilů. Bylo to použito jako způsob k propojení minulosti a budoucnosti. Vůně vytvořila nostalgické vzpomínky a vyvolala tak emoční propojení s tradiční automobilovou značkou.

Studio tako vyrábí teambuldingové akce, kde skupina lidí může porovnat jejich pocity z vůní s ostatními lidmi.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762