Designér nechal roztéct slavná umělecká díla

Nedávno jsem byl v Národní galerii ve Veletržním paláci a byl jsem rád, že jsem na sobě měl bundu, protože zdejší klimatizace jede opravdu na plné obrátky. Je to kvůli tomu, aby obrazy byly v ideálních podmínkách, které jim pomůžou se udržet v dokonalém stavu. Co kdyby se však klimatizace porouchala během velkých veder? Alper Dostal, designér z Vídně, vytvořil několik digitálních obrazu zobrazující slavná díla v situaci, v kterých tají.

Mezi těmito digitálními obrazy najdete originální mistrovská díla včetně Hvězdné noci od Vincenta Van Gogha, či můj oblíbený obraz Reného Margitteho – Syn člověka. Všechny tyto obrazy vypadají, jako by se rozpouštěly a barvy se dělala na podlaze špinavá louže. Pokud si chcete prohlédnout další obrazy, tak je najdete přímo na Dostalově webové stránce nebo jeho Instagram profilu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762