Hudební zubní kartáček dokáže motivovat děti k lepšímu čištění zubů

Každý zubař vám řekne, že člověk by si měl čistit zuby minimálně dvě minuty. Což může být pro mnoho z nás velmi obtížné, zejména pro děti. To má změnit zubní kartáček Benjamin Brush, se kterým během čištění zapomenete na to, že už dávno uplynuly dvě hodiny.

Benjamin Brush je elektrický zubní kartáček, který je dodáván s integrovaným hudebním přehrávačem, takže si můžete pustit jakoukoliv hudbu, která se vám líbí. Uživatelé mohou zubní kartáček propojit s aplikací BleepBleeps, kde si děti mohou hrát hry pomocí čištění zubů a sledovat, jak se jim daří udržovat zuby zdravé.

Kromě toho je zubní kartáček vybaven i technologií Sonic Vibe, která využívá vysokorychlostní elektromotor, jenž pomáhá čistit zuby efektivněji. Navíc nabízí různé kartáčky i pro ostatní, takže můžete čistit zuby i batoleti, nebo si dát větší kartáček pro dospělé.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762