Automobilka MINI postavila uprostřed Londýna malý dům

Automobilka MINI se specializuje zejména na kompaktní vozidla, ale v rámci nového projektu se dala dohromady s architektem Samem Jacobem, aby společně navrhli Ubran Cabin (Městská chata), což je malý domek zasazený do Londýna. Cílem tohoto projektu bylo ukázat vysoce kvalitní konstrukci v hustém prostředí.

Jacob navrhl chatu, která splyne s okolím, přičemž si z okolních budov bere některé detaily. Uvnitř chaty se nachází knihovna, malý stůl a houpací síť k odpočinku. Chata se nachází ve dvoře v Oxo Tower Wharf.

Urban Cabin byla postavena v rámci London Design Festival pod záštitou MINI Living, kde automobilka MINI zkoumá koncepty designérů vytvářející kreativní prostory v omezeném prostoru. Tento měsíc bychom se prý měli dočkat představení ještě jedné městské chaty.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762