Obchodní řetězec Target přidal do své aplikace funkci Pinterest Lens

Navštívili jste někdy kavárnu, kde se vám například zalíbila židle a vy byste si chtěli pořídit stejnou domů, ale na internetu jste ji pak nemohli najít? To je důvod proč Pinterest přišel s funkcí Pinterest Lens, která využívá technologii vizuálního vyhledávání. Takže místo toho, abyste museli psát do vyhledávače „designová židle“, stačí namířit vaším chytrým telefonem na konkrétní objekt a funkce Pinterest Lens se postará o zbytek.

Proto se s Pinterestem spojil americký řetězec Target, který tuto funkci integroval do své aplikace, aby svým zákazníkům umožnil najít vyhledávané předměty v jejich široké nabídce. Target se tak připravuje na budoucí způsob vyhledávání, protože do roku 2020 prý bude vizuální a hlasové vyhledávání obstarávat 50 % celkového vyhledávání.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762