Land Rover nabízí testovací jízdy v terénu

Malá okružní jízda je to, co se vám dostane u většiny dealerů aut, když si chcete vyzkoušet testovací jízdu. Ale výrobce terénních vozidel Land Rover chce, aby si zákazníci mohli vyzkoušet vůz ve svém přirozeném prostředí, pro které bylo navrženo: náročný terén.

To je důvod, proč se společnost rozhodla svým zákazníkům nabídnout kurzy jízd v terénu, kde si můžete vyzkoušet 45stupňové stoupání a jízdu po skalách. Služba „Defender Driving Experience“ (Zážitek z řízení Defenderu) je k dispozici zákazníkům v Británii, ale nyní společnost rozšířila program i do Spojených států.

Zážitková centra poskytují fanouškům Land Roveru terénní kurzy, kde se mohou projet po drsné lesní stezce, skalnatých úsecích, přebrodit se přes vodu a vyjet strmé kopce. Land Rover vám dovolí tohle všechno během jedné hodiny. Tento zážitek stojí 275 dolarů, pokud vám to však nestačí, tak si můžete získat plný přístup k vozům Defender 90, Range Rover a Discovery. Zde se cena pohybuje za 1200 dolarů na půl dne, nebo 1500 dolarů na celý den.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762