Perry Ellis nabízí na Amazon Alexa osobního stylistu pro muže

Pro muže je občas těžké si vybrat správnou kombinaci oblečení. Zejména pokud jde o nějakou důležitější událost. Proto se obchod Perry Ellis rozhodl vytvořit osobního stylistu pro může, který je ovládán pomocí hlasu přes Amazon Alexa.

Muži, kteří potřebují nějakou radu ohledně stylu, se mohou zeptat pomocí příkazu „Ask Perry Ellis“ (Zeptej se Perryho Ellise), aby dostali nějakou cennou radu ohledně oblečení. Takže se můžete zeptat „Alexa, ask Perry Ellis what I should wear to…“ a následně dodáte příležitost, na kterou se chystáte (rande, svatba, sportovní událost nebo další ze 150 příležitostí). Alexa vám nabídne vhodný outfit. V úvahu navíc bere místo konání, počasí a dress code. Výsledky uživatel dostane prostřednictvím Alexy, ale také i e-mailem, kde se může prokliknout na konkrétní nabídku oblečení, které si můžete koupit na webových stránkách Perry Ellis.

Pokud si chcete i vy vyzkoušet vašeho osobního stylistu, tak stačí povolit službu „Ask Perry Ellis“ na vaší Amazon Alexa.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762