Audi hostovalo pořad ve svém sportovním autě jedoucí rychlostí 210 km/h

Automobilka Audi se spojila s webovou stránkou Reddit, aby mohla hostovat jejich projekt „Ask Me Anything“. Série AMA je otevřená platforma, kde se můžete ptát různých celebrit na cokoliv. V rámci této brandované série “Think Faster” se mohli obyčejní lidé ptát herců Elizabeth Banks a Adama Scotta. Herci odpovídali během jízdy ve sportovním voze Audi jedoucí rychlostí 210 km/h.

Dotazy pokládal komentátor a hudebník Selema Masekela a vše probíhalo živě na YouTube. Pro Reddit se nejedná o novinku, už dříve produkovaly přímý přenos AMA, ale nyní to bylo poprvé, kdy se video objevilo přímo na stránce webu Reddit. Audi zároveň tuto akci promovalo prostřednictvím reklam a sponzorovaných příspěvků na Reddit platformě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762