Airbnb na Floridě chystá nabídku vlastních apartmánů

Airbnb zcela změnit způsob, jakým lidé cestují a hledají ubytování. Nyní společnost oznámila, že rozšiřuje svoje působiště s brandovanými apartmány, které jsou nyní ve výstavbě na Floridě.

Podle dostupných informací společnost Airbnb spolupracuje s developerem v Kissimmee na Floridě, kde staví zcela nové bytové komplexy. Zajímavostí je, že Airbnb údajně budovu nevlastní, a dokonce se ani nepodílí na nákladech. V podstatě jen licencuje svoji značku, která zastřeší projekt.

Airbnb doufá, že apartmány zaujmou mladší cílovou skupinu, která v oblasti pracuje na částečný úvazek, ale chtějí pronajímat svůj byt, když jedou mimo město. Společnost tak doufá, že tím vyřeší problém ve městech, kde se začaly regulovat krátkodobé pronájmy. Aribnb by tím i získala kontrolu nad kvalitou svých nabídek a zároveň oslovila nové zákazníky, kteří jsou spíše zvyklí na luxusnější hotely. Společnost nicméně další informace nezveřejnila, ale očekává se, že brzy budou odhaleny další informace.

Fotografie je ilustrační.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762