Plukovník Sanders z KFC zve lidi na roadtrip pomocí audiokazety

Máte ve svém autě ještě přehrávač na kazety? Pokud ano, tak byste se mohli vydat na dobrodružství stejně jako Instagramové hvězdy Bound For Nowhere a Cameron Fuller, kteří dostali balíček od KFC. V něm se objevila audiokazeta, která se promění v GPS navigaci, pokud ji vložíte do přehrávače.

Hlas Plukovníka Sanderse, který vynalezl originální recept na smažené kuře KFC, vás provede z Louisville v Kentucky (kde vznikla první pobočka KFC), přes městečko Corbin (kde byl vymyšlen právě recept) až do restaurace Big Chicken ve městě Marietta v Georgii. Instagramisti jsou právě na cestě a své zážitky sdílejí prostřednictvím hashtagu #GPSCassette. Za touto kampaní stojí reklamní agentura Wieden+Kennedy. Pokud si budete chtít poslechnout celou pásku, tak máte možnost tady (na začátku hned zjistíte, jak si poradili s tím, když si uživatel pustí kazetu na úplně jiném místě, než by měl).

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762