Pharos Social dokáže monitorovat, zda se vaše děti chovají na internetu bezpečně

Místo toho, abyste potají sledovali sociální sítě vašich dětí, si Pharos Social myslí, že je lepší je naučit o lepším způsobu chování na sociálních sítí. Platforma k tomu využívá umělou inteligenci, která dokáže označit škodlivé příspěvky, aniž by do toho rodiče museli zasahovat vlastnoručně. Navíc se Pharos Social zaměřuje i na dobré chování dětí.

K nastavení stačí propojit Pharos Social se všemi účty na sociálních sítí (nyní pracuje s Facebookem, Twitterem a Instagramem). Jakmile je tento krok proveden, tak platforma začne sbírat data a analyzovat, jak se dítě na těchto platformách chová. K tomu využívá více než 30 parametrů, aby posoudila správné chování na sociálních sítích a neškodnou interakci s ostatními uživateli. Pokud dítě provádí něco špatného, tak jsou rodiče varováni. Varování se zaměřuje nejen na to, co dítě sdílí, ale i na to, co přijímá od ostatních uživatelů.

Pharos Social bude k dispozici v říjnu tohoto roku v rámci testování. Zatím není stanovena finální cena za používání, ale prý se bude pohybovat kolem 10 dolarů. V budoucnu platforma plánuje i monitorování Snapchatu, YouTube a GroupMe.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762