Influencer bude žít na letišti v Helsinkách po 30 dní

Znáte film Terminál Stevena Spielberga, kde hraje Tom Hanks? Tak podobný příběh teď můžete vidět na letišti v Helsinkách, kam byl pozvaný influencer Ryan Zhu z Číny, aby zde žil po dobu 30 dnů. Akce vznikla v rámci marketingové kampaně #LIFEINHEL (což vtipně odkazuje na život v pekle, ale zde je HEL mezinárodní zkratka letiště v Helsinkách).

Zhu bude bydlet v příbytku, který byl umístěn uvnitř letiště. Stravu a hygienu najde v rámci letiště, jen ho k tomu čekají každodenní výzvy, které musí splnit. Všechna zařízení budou otevřena, aby si je mohl Zhu vyzkoušet. Od restaurací až po masážní salony. Během pobytu má samozřejmě přístup ke zdejší WiFi, aby sdílel své zážitky s fanoušky na sociálních sítích Twitter, Instagram, YouTube a další.
Ryan Zhu může kdykoliv odstoupit od výzvy, ale tím by přišel o výhru výletu do Laponska. Jeho dobrodružství můžete sledovat od 10. 10. 2017.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762