Baileys představil veganský likér z mandlového mléka

Likér Baileys, který spojuje irskou whiskey a smetanu, se stal ikonickým nápojem již od svého uvedení v roce 1974. Ale jak se mění doba a chuťové pohárky lidí, tak musela přijít s novým nápojem pro generaci lidí, která se vyhýbá produktům obsahující mléko.

Baileys Almande je tak veganská verze klasického likéru, který však neobsahuje mléko a je zároveň bez lepku. Jak už název napovídá, tak výrobce používá mandle, které jsou oblíbenou náhražkou mléka, aby dosáhl stejné smetanové struktury, jak jej známe z původní receptury.

Nový produkt s chytlavým názvem je také vybaven elegantním designem bílé láhve, který jej odlišuje od ostatních nápojů společnosti Baileys. Bailey Almande je však zatím k dostání výhradně v rámci společnosti Whole Foods, takže pokud máte na tento likér chuť, budete si muset zajet do Spojených států.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762