Časopis Popular Mechanics si v mrakodrapu postavil vlastní dílnu

Magazín Popular Mechanics má své kanceláře ve 23. patře v mrakodrapu Hearst Tower v newyorské čtvrti Manhattan. Což je docela komplikované pro časopis, který vytváří obsah pro domácí kutily a kde je občas potřeba se umazat. Ale nakonec se jim podařilo přeměnit sklad o velikosti 3,6×6,4 metrů do nového in-house studia, které nazvali The Shop at Popular Mechanics. Zde může redakční tým časopisu dokumentovat své DIY projekty, testovat nové nástroje a produkovat zajímavá videa.

Společnost tak doufá, že online obsah vytvářený v jejich zvukotěsné dílně pomůže značce expandovat za hranice jejich tištěného formátu. Videa by se měla objevovat na stránkách Facebooku a Instagramu, stejně jako na webových stránkách Popular Mechanics. Dílna vznikla ve spolupráci s Home Depot, takže ve videích je vidět jejich logo.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762