Tyto svetry mění barvu podle studeného počasí

Stone Island je italská značka pánského oblečení, která není v Čechách příliš známá. Ale její produkty jsou zajímavé. V rámci nové kolekce totiž navrhla svetry zvané „Ice“, které mění vnější barvu, když je venku chladno. Vnitřní vrstva svetru byla vyrobena z vlny, aby udržela svého majitele v teple, ale vnější vrstva je z termo-aktivního vlákna, které umožňuje svetru měnit barvu podle toho, zda okolní teplota klesá nebo stoupá.

V této limitované kolekci jsou tři svetry. Jeden je výrazně žlutý, který se v chladném prostředí mění do oranžové. Pak smaragdový svetr se mění do barvy vojenské zelené a poslední svetr je slonovinová barva, která se mění do barvy antracitu. Je třeba podotknout, že svetry nezmění barvu úplně, ale jedná se spíš o mix odstínů.

Pokud jste si chtěli tento svetr pořídit, tak už nejspíš máte smůlu. Prodej byl dostupný jen na tři dny od 11. září. Minulý rok značka Stone Island přišla se zimními bundami, které mění v zimě barvu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762