Startup nabízí rovnátka pro korekci zubů bez nutnosti návštěvy ortodontisty

Zdravotnictví v Americe je velmi drahá záležitost, toho využívají mladé a dravé společnosti. Jednou tou společností je i Candid, která lidem nabízí rovnátka, které jsou na míru dělané, aby postupně změnily zuby v úsměv, který si zákazníci přejí. Prvním krokem je nákup modelové sady za 95 dolarů, pomocí které si zákazník vytvoří model svých stávajících zubů. Ty jsou poté zaslány ortodontistovi, který na základě modelu vytvoří speciální léčebný plán. V rámci tohoto plánu máte možnost vidět 3D vizualizaci vašich zubů před a po.

Nová sada horních a spodních rovnátek jsou vyrobené z hladkého a pohodlného plastu, který neobsahuje BPA. V sadě jich je několik a každé rovnátka provádí nepatrné úpravy polohy vašich zubů. Uživatel se jen musí držet na míru vytvořeného plánu, který trvá od 3 až po 10 měsíců.

Za celou proceduru utratíte kolem 2 000 dolarů, což je 65 % méně než konkurence. Po skončení stačí na kontrolu zajít ke stomatologovi a dostanete bezplatnou sadu, která vám pomůže udržet váš nový úsměv. Služba Candid je určena pro malé až střední korekce zubů, pokud vaše zuby nebudou moci využít kompletní službu Candid, tak vám budou navráceny peníze.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762