Hodinky Aircon Watch dokáží regulovat vaši teplotu těla

Hongkongská společnost Aircon Watch vyrobila chytré hodinky, které dokáží zahřát nebo ochladit tělo nositele. Vývojáři tvrdí, že hodinky pomáhají regulovat celkovou teplotu těla a svou technologii založili na výsledcích studie ze Stanfordské univerzity, která byla provedena v roce 2012.

Hodinky regulují teplotu těla pomocí náramku, který vysílá impulzy nervovému systému skrz zápěstí. Pokud má člověk pocit, že se nachází v teplé místnosti, tak může aktivovat své hodinky, které začnou vysílat pulzy, aby informovali tělo, že tělo potřebuje ochladit. Baterie Aircon Watch dokáží tělo udržet v chladu po dobu 4 hodin anebo ho udržet v teple po dobu 8 hodin.

Společnost zkouší získat peníze na Kickstarteru, ale už se jí podařilo dosáhnout cíle financování. Do 12. října tak máte čas. Hodinky by vám měly dorazit v prosinci.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762