Umělec proměnil turistické značky v miniaturní umělecká díla

Česká republika se může pyšnit nejhustší a nejdokonalejší sítí turistických značek na světě. Ale tyto turistické značky najdete i v jiných zemích jako je Polsko, Rakousko nebo Švýcarsko. A právě ve švýcarském Graubündenu najdete krásnou malebnou krajinu, která si zaslouží větší pozornost jak místních tak turistů, aby se pokochali zdejší krásou.

Proto se reklamní agentura Jung von Matt/Limmat rozhodla pozvat na pomoc místního umělce Stefana Rüescha. K propagaci zdejší turistických tras vytvořil Rüesch značky, které využívají tradiční červenou a bílou barvu švýcarské vlajky.

Každá značka je však unikátní, protože je ručně malovaná a obsahuje umělcův styl. Jedná se tak o miniaturní umělecká díla, která podtrhují malebnou krásu Graubündenu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762