Tyto jedlé sušenky Oreo můžete přehrát na gramofonu

Oreo jsou populární sušenky po celém světě, ale v Asii takový zájem o ně není. Zejména u mladých Číňanů. Tohoto úkolu se chopila nová mediální a kreativní agentura Dimension Plus, která zkombinovala sušenky Oreo s něčím, co Číňani milují hodně: hudbou.

Výsledkem je Oreo Vinyl, malá sušenka s miniaturními drážkami, které hrají hudbu stejně jako vinylová deska. Tyto sušenky lze přehrát prostřednictvím malého kartonového gramofonu a každý sušenka hraje „Oreo hymnu“ v jiném hudebním žánru. Projekt aktivně zapojil návštěvníky hudebního festivalu Stawberry Music Festival, který se konal v Šanghaji, aby pomohli složit každý z těchto songů.

Nahraný záznam byl pomocí laseru a gravírovacích strojů převeden na sušenky, které nyní lze přehrát na Oreo Vinyl Record Player, jenž je součástí balení. Díky tomuto nápadu získala agentura Dimension Plus ocenění Visual Communication Design na letošním Golden Pin Design Awards v Tchaj-wanu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762