Příspívejte nadacím pomocí rozšíření v prohlížeči

Na internetu najdete spoustu zpravodajských článků, které se zaměřují na tragédie a katastrofy, které se odehrávají po celém světě. Ale tyto články nahradí zase jiná reportáž. Proto vzniklo rozšíření pro Google Chrome a Firefox, které se jmenuje Buoy Up. To dává čtenáři přečíst si článek o neštěstí, kde však pomáhá nějaká konkrétní nezisková organizace a jedním klikem čtenář může přispět na pomoc.

Když uživatel s tímto rozšířením narazí na nějaký článek, kde je zmíněna registrovaná nadace nebo nezisková organizace, tak se objeví možnost poslat nadaci peníze. Stačí mít v rozšíření uložené platební informace. Rozšíření Buoy Up zvýrazňuje na webu jména organizací, která jsou zmíněná v článcích. Při najetí myši se objeví stručný popisek nadace, u které je ikona bójky. Uživatel při kliknutí na toto darovací tlačítko přispěje pokaždé 50 amerických centů.

Vývojáři zpřístupnili rozšíření pro prohlížeče Google Chrome a Firefox.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762