Obálka módního časopisu vypadá jako příspěvek na Instagramu

Časopis Elle představil obálku svého nového čísla pro ruský trh, na kterém se nachází jihoafrická modelka Candice Swanepoel. Obálka je navržena tak, aby vypadala jako příspěvek na Instagramu. Jednotlivé značky na obálce jsou označeny tagy. Návrh obálky má zdůraznit téma tohoto čísla, kterým je: technologie a budoucnost. Při navrhování obálky ovlivněného Instagramem chtěli redaktoři Elle Russia zdůraznit, že uznávají vzestup Instagramu jako vlivného sociálního média pro designéry, redaktory a modelky v módním světě.

Zájemci si mohou prohlédnout návrh obálky na oficiálních stránkách Elle Russia, pokud si však budete chtít přečíst toto říjnové číslo, tak si musíte pořídit předplatné. Na vznik obálky se můžete podívat v následujícím videu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762