Děti si nyní mohou postavit vlastní droidy ze Star Wars

Disney a littleBits začali rekrutovat výrobce Droidů. Výrobce hraček vyšel se zbrusu novou sadu Star Wars & smallBits Droid ™ Inventor Kit, která dětem umožní vytvářet vlastní droidy.

Sada obsahuje 6 Bitů, 20 Droid součástek a 3 samolepky. Děti se mohou sami rozhodnout, zda budou postupovat podle pokynů nebo si půjdou vlastní cestou. Ale to není všechno. Sada nabízí i 20 autentických zvuků, díky kterým se Droid velice podobá skutečnému robotovi R2D2.

V aplikaci Droid Inventor děti najdou i video tutoriály, zároveň nabízí tipy na nápady za použití domácích věcí. Aplikace také poskytuje 16 misí a aktivit pro Droida, takže děti mohou kontrolovat pohyb stroje. Sada Star Wars & smallBits Droid ™ Inventor Kit se prodává za 100 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766