Moderní pojízdná klinika se zaměřuje na preventivní zdravotní péči

Forward je startup zaměřující se na zdravotní péči. Ve své futuristické klinice chce přivést skvělé lékaře a moderní technologie. Společnost se nyní snaží své služby přivést na kolečkách, aby byly dostupné i lidem, kteří nejsou poblíž.

Systém zdravotní péče Forward si klade za cíl být proaktivní, zjišťovat možné zdravotní problémy ještě dřív, než se objeví nebo zhorší. Společnost považuje současný systém zdravotní péče v USA za špatnou, protože se zaměřuje jen na specifické nemoci nebo nemoci bez zaměření na preventivní péči.

Pojízdné kliniky Forward byly na trh uvedeny minulý měsíc, aby se zjistil zájem, a to se setkalo s velkým úspěchem. Proto se v následujících měsících objeví v dalších městech, čímž bude šířit svoji vizi širší veřejnosti.

V těchto pojízdných klinikách najdete iPady, přes které se pacienti registrují. Poté zde najdete skenery určené k biometrickému čtení. Lékaři zde budou schopni interpretovat výsledky a poskytnou pacientům odborné poradenství. V tuto chvíli v pojízdných klinikách nenabízí krevní a genetické testy, ale ty jsou k dispozici v jejich concierge klinikách.

Forward nabízí členský poplatek 99 dolarů, díky kterému získáte přístup ke svým zdravotním údajům přímo v telefonu. Pro členy je také k dispozici přímý kontakt k lékařům prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762