Fotbalový míč nabízí trénink pomocí rozšířené reality

Eric a Marc Forkoshovi přišli s nápadem DribbleUp, který usnadní trénink hráčům fotbalu. Jedná se o chytrý fotbalový míč propojený s aplikací na chytrém telefonu, kde máte vytvořený tréninkový plán, abyste se zlepšili ve hře (již dříve přišli s verzí pro basketball).

Když se míč sesynchronizuje s aplikací, tak si můžete vybrat ze tří různých tréninkových programů: střílení, kličky a pohyb po zemi. Každý program se zaměřuje na něco jiného, a navíc k tomu nepotřebujete jiné pomůcky jako jsou například kužele. Aplikace je totiž ukáže přímo na displeji, takže je vidíte přímo před sebou.

Díky aplikaci získáváte zpětnou vazbu, jak si vedete. Nejdříve samozřejmě začínáte se základními cviky, aby aplikace zjistila vaše dovednosti. Na základě toho se vám zobrazí pokročilejší cviky, pokud toho jste schopni. Bývalý profesionální fotbalista Yannic Salmon v aplikaci povzbuzuje hráče, aby drželi krok s výcvikem. Zároveň vám Salmon prezentuje jednotlivé triky, abyste věděli přesně, co máte dělat.

Chytrý fotbalový míč DribbleUp je nyní k dostání na Kickstarteru a můžete ho mít do listopadu tohoto roku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762