Marmite vytvořil “genetický test”, který odhalí, zda jej máte rádi nebo ne

Marmite se už několik let označuje za někoho, koho buď „milujete nebo nenávidíte“. Společnost ví, že se prostě někteří přetvařují, když musí jíst něco s touto britskou pomazánkou, která je vyráběná z kvasnicového extraktu, jenž vzniká jako vedlejší produkt při vaření piva. Proto vznikl Marmite Gene Project, který řekne lidem, zda jsou lidé geneticky náchylní k tomu, že budou mít Marmite rádi nebo ne. Tato digitální kampaň využívá technologii rozpoznávání obličeje.

Uživatelé mohou navštívit web Marmite ve svém mobilu, kde bude proveden TasteFace test, který využívá kameru telefonu ke čtení vašeho výrazu obličeje. Na základě vašich reakcí zjistí, zda milujete nebo nenávidíte Marmite. Výsledek lze sdílet na sociálních sítích jako GIF, takže všichni vaši známí budou vědět, do jaké skupiny spadáte.

Marmite také nedávno zveřejnil vtipnou reklamu, která je spojená právě s Marmite Gene Project.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762