JetBlue vytvořil kancelářské suvenýry pro ty, kteří nejezdí na dovolenou

Občas nastanou chvíle, kdy práce převezme vedení nad naším životem tak, že nemáme čas ani na dovolenou. Nedostatek cestování také znamená, že se nemůžete pyšnit sbírkou suvenýrů. JetBlue chce tuto situaci napravit tím, že nabídne suvenýry pro ty, kteří neopouští kancelář. A bude doufat, že je to přesvědčí k tomu, aby se někam vydali.

JetBlue spolupracoval s agenturou MullenLowe New York, aby vytvořil vtipné kancelářské suvenýry pro tvrdé pracovníky. Produkty nabízí sněhovou kouli s kopírkou, sošku stolní židle, nebo vůni HR oddělení. Tyto produkty možná vyzní depresivně, ale ve skutečnosti se má jednat o srandu a pro povzbuzení lidí.

Kampaň vznikla na základě průzkumu, že Američané necestují na dovolenou právě kvůli pracovním záležitostem. Tímto chce JetBlue ukázat, že je naprosto v pořádku, když na chvíli vypadnou z kanceláře. Produkty jsou k dispozici online na internetových stránkách JetBlue.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762