Na skalním útesu se objevil pop-up obchod pro horolezce

Horolezci v El Dorado Canyonu v Coloradu nedávno při lezení na vrchol skály narazili na něco neobvyklého: nejodlehlejší obchůdek na světě, který byl zavěšen na útesu, a nabízel různé vybavení a oblečení pro horolezce. Nápad pochází z kreativní Work In Progress, která spolupracovala se společností 37.5 Technology, aby koncept dokázali zrealizovat.

Pop-up zastávka byla umístěna na slavné „Bastille Wall“ a byla obsluhována jediným zaměstnancem, který měl za úkol rozdat oblečení jako jsou ponožky a mikiny asi 70 horolezcům, kteří dokázali vylézt až k němu. Oblečení je navržené tak, aby pomohlo horolezcům udržet v teple a suchu během jejich výlezu.

Dvoudenní kampaň však nebyla jen marketingovou akci. Společnost 37.5 Technology darovala nadaci Access Found a Americkému alpskému klubu peníze na podporu těchto organizací, jenž zpřístupňují veřejné pozemky horolezcům. Společnost také darovala 100 dolarů nadaci Action Committee for Eldorado za každého horolezce, který navštívil tento odlehlý obchůdek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762