Pohlednice pro cestovatele, která umožňuje posílat předměty z cest

Byli jste někdy na tak úžasném místě, že to samotné kouzlo nedokázala zachytit ani fotografie? Haruka Shinji je japonská ilustrátorka zaměřující se na design spojený s cestováním. Právě díky tomu vytvořila Preserve Your Travel Card, což je upomínková pohlednice s průhledným otvorem, která je ideální pro sdílení fyzických vzpomínek s blízkými. Objekt je uložen mezi dvěma plastovými fóliemi, aby byl v bezpečí uložen při cestě za příjemcem pohlednice. Když adresát objeví kartu ve schránce, tak jej mohou otevřít a dotknout se předmětu, který přicestoval až k nim. Pohlednice obsahuje samozřejmě i prázdné místo, kam může odesílatel napsat zprávu popisující předmět nebo zážitek s ním spojený.

Tato pohlednice se prodává na webu Spoon & Tamago, který se zaměřuje na japonský design. Ale v tuto chvíli je pohlednice již vyprodaná, nicméně si zde můžete uložit e-mail na upozornění, až budou pohlednice opět skladem.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762