Značka Timberland bude mít výstavy ve své kamenném obchodě

Americká značka obuvi Timberland začala experimentovat s novými způsoby, jak přenést svůj brand i na návštěvníky jejich kamenných obchodů. Proto přišla s konceptem obchodu Timberland Tree Lab, kde se interiér bude měnit každých šest týdnů, jako kdyby se jednalo o putovní výstavu v galerii.

Podle viceprezidentky společnosti Kate Kiblerové by koncept The Tree Lab měl být víc než jen místo pro nakupování. Má přinést zážitek od okamžiku, kdy zákazník vstoupí do obchodu a rozšířit jeho obzory. Při odchodu tak bude nejen odcházet s novými botami, ale i zážitkem.

Prodavači tak nejen budou schopni pomoci zákazníkům najít ty nejlepší boty, ale pokud budou chtít, tak je provedou i po výstavě. Tento koncept lze zatím navštívit jen v obchodním centru King of Prussia v americké Pensylvánii.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762