Adidas vyrobil boty, které budou i po polití pivem jako nové

Určitě se vám stalo, že jste si polili obuv pivem, že? Německo každý rok hostuje pivní festival Oktoberfest, během kterého dojde mnohokrát k rozlití piva. Proto se Adidas rozhodl přijít se speciálně navrženou obuví, která je odolná vůči skvrnám od piva. V rámci festivalu tak představuje München: beer-repellent footwear aneb tenisky s repelent na pivo.

Tenisky München byly navrženy s ohledem na tradici a ochranu. Tenká sportovní kůže v tradičních barvách Oktoberfestu. Na boční straně je nápis „Prost“, což v překladu z němčiny znamená „Na zdraví“.

Ale to nejdůležitější je, že Adidas vyrobil kůži se speciální vrstvou, která odpuzuje kapalinu. Značka tím chtěla zajistit, aby obuv vydržela zatěžkávací chvíle, ke kterým může během pivního festivalu dojít. Boty München se v Evropě prodávají za 199,95 €, což je skvělá cena za to, že z festivalu odejdete v teniskách, které budou stále jako nové.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762