Světla Philips Hue bude možné synchronizovat s filmy, hrami a hudbou

Technologická společnost Philips oznámila aktualizovanou verzi jejich Hue osvětlovacích výrobků. Ta umožňuje zákazníkům synchronizaci jejich inteligentních svítidel s dalšími zařízeními, jako jsou televizory, herní konzole a hudební přehrávače. Společnost Philips tento systém nazývá Hue Entertainment.

Když sesynchronizujete světla s jedním ze zařízení, tak LED diody začnou měnit jas a barvu podle toho, co se děje na obrazovce. Pokud tedy v televizi bude záběr na oceán, tak žárovky začnou měnit barvu do modré. Při přehrávání hudby se světla řídí tempem písní.

Aktualizace produktů Hue Entertainment proběhne v prosinci tohoto roku a bude zdarma. Uživatelé, kteří již vlastní druhou či pozdější generaci zařízení Hue Bridge, budou moci aktualizaci provést automaticky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762