Stroj dokáže vytvořit design tenisek Vans do 15 minut

Značka obuvi Vans už dlouhodobě nabízí možnost navrhnout si boty podle svého návrhu. Ale nyní přišli s updatem, který dokáže plně upravit pár bot do 15 minut. Od návrhu až po finální produkt. Poté, co dokončíte svůj virtuální návrh pomocí aplikace, lze nastavit stroj tak, aby vytiskl design na povrch tenisek během několika minut.

Ředitel inovací společnosti Vans, Safir Bellali, sdělil pro magazín Fast Company následující: „Bylo přirozené, abychom našli způsob, jak zvýšit zážitek z přizpůsobování obuvi a odstranili překážky, které bránili kreativitě.“

Značka Vans má dlouholetou tradici v customizaci. Její ikonické boty s kostkovaným designem ve skutečnosti pochází od dětí, které na plátěné boty nakreslily čtverce.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762