Prohlédněte si 3D vizualizaci jídla na talíři předtím, než si jej objednáte

Kabaq je jídelní lístek s rozšířenou realitou, který vám umožní zobrazit 3D náhled jídla předtím, než potvrdíte objednávku. Ideální pro ty, kteří jsou nerozhodní a nevědí, co si vybrat a o jak velkou porci jídla se jedná. Jídlo si můžete prohlédnout díky 360 stupňovému zobrazení. Aplikace by také měla inspirovat opatrné lidi, aby vyzkoušeli i něco nového.

V současné době je Kabaq testován v 15 restauracích s nabídkou více než 150 jídel. Tato služba stojí 150 až 200 dolarů na měsíc a vytvořené 3D náhledy lze použít na webových stránkách, sociálních sítích a v dalších marketingových materiálech. V tuto chvíli startup pracuje na API rozhraní, aby byla dostupná knihovna 3D potravin pro roznáškové služby, vlastní přípravu jídelních lístků, cateringové firmy apod.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762