Posílejte balíky do zahraničí výhodněji díky lidem na cestách

Potřebujete poslat něco rychleji než tradiční formou pošty či kurýra? Peercel chce s tímto problémem pomoci tak, že spojuje s cestovateli, kteří už mají v plánu do dané destinace vyrazit.

Člověk, který chce poslat balík, může navštívit stránku Peercel, kde si ze seznamu může vybrat cestovatele, který se chystá do cílové destinace. Jakmile je vybrán, tak si cestovatel vyzvedne balíček, se kterým nastoupí do letadla a v cílové destinaci doručí balík. Díky tomu si může přivydělat na výlet, který zrovna podniká. V tuto chvíli je projekt v rané fázi, takže se cestovatelé i zájemci mohou projevit svůj zájem registrací na webové stránce.

Dá se říct, že platforma Peercel by se mohla rozvinou do Uber verze v oblasti doručování balíků. Jenže otázkou je, zda cestovatelé budou ochotni uvolnit místo ve svém zavazadle, aby tam mohli uložit balík.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762