Mobilní záchranné zařízení udělá z každého záchranáře v nouzi

Tento mobilní záchranný systém, který je doplněn o interaktivní aplikací na iPad a potřebnými prostředky, umožní každému zachránit život v ohrožení. Aplikace je navržena tak, aby pomohla uživatelům odhalit problém a vyšetřit zranění od nejrizikovějšího po méně rizikové. Ve Spojených státech podle National Academies of Sciences, Engineering and Medicine v roce 2014 zemřelo 30 000 ze 147 790 lidí na následky neposkytnutí rychlé pomoci. Mobilize Rescue System first aid kit je navržen tak, aby pomohl toto číslo snížit.

Interaktivní aplikace v tomto problému hraje velkou roli. Na displeji totiž vidíte nejrizikovější místa a kliknutím na dané místo se vám ukáže návod, jak vyšetřit těžké zranění pomocí nástrojů v tašce. Nástroje jsou navíc seřazeny tak, abyste ty nejpotřebnější věci měli po ruce.

Cena plně vybavené sady se pohybuje do 1 750 do 2 250 dolarů, zatímco menší batoh se prodává za 180 dolarů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762