Digitální asistent, který zjednodušuje práce realitním makléřům

Ve 21. století dochází ke zjednodušování a automatizace mnoha povolání, ale realitní makléři stále musí vyřizovat záležitosti e-mailovou či telefonickou formou. Proto se startup Amitree rozhodl jim usnadnit práci a navrhl Gmail pomocníka přímo pro ně. Tento pomocník se jmenuje Folio a jedná se o rozšíření Google Chrome, které se připojí k e-mailovému účtu realitního makléře a organizuje zprávy týkající se různých nemovitostí.

Folio rozděluje e-maily od konkrétního kupujícího do jedné složky, a to umožňuje makléři vidět jednotlivé soubory přiložené v e-mailech, takže v nich nemá nepořádek a nemusí je hledat. Makléř pak může přizpůsobit nastavení každé složky a nastavit si například upomínky k nabídkách, prohlídky nemovitostí nebo jiné úkoly, které se jim hodí, aby mohli rychle komunikovat se zájemci.

Rozšíření Folio je dostupné od minulého roku a od té doby si jej stáhlo přes 30 000 realitních makléřů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762