Lihovar vyrábí vodku z potravinářského odpadu

Misadventure & Co. na svých internetových stránkách uvedli, že více než 40 % potravin vyrojených ve Spojených státech skončí na skládce. Což je velký problém, na který je třeba upozornit, proto se palírna v San Diegu rozhodla podniknout patřičné kroky pro dobro národa, svého podnikání a milovníky vodky.

Barman White Eigali a zemědělský ekonom Samuel Chereskin vědí, že vodku lze vyrobit z jakékoliv složky, která obsahuje dostatek cukru nebo škrobu. Tuto myšlenku spojili s problémem s potravinářským odpadem a ve spolupráci s Misadventure & Co. vyrobili vodku ze starých chlebových výrobků, jenž by skončily na skládce.

Ať už se jedná o sušenky nebo bagetu, tak se jídlo nashromážděné v místní potravinářské bance vrátí zpět do procesu pomocí lihovaru. Jedná se o produktivní a vkusný způsob, jak vyřešit tento velký problém.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762