Kapesní konzole, která napodobuje klasický Game Boy

21. dubna 1989 oslavovali milovníci her něco úžasného: byl totiž představen Game Boy. Toto 8bitové herní zařízení NIntendo z Japonska zcela ovládlo severní Ameriku. Stal se z toho nejpopulárnější vánoční dárek dva roky po sobě a pokračovalo to vylepšováním a novými hrami.

Tehdejší software na tomto zařízení byl pro tu dobu velmi pokročilý a díky tomu přišla i nová generace mobilních zařízení, které dokázaly skvělé věci. A nyní se objevila nová retro kapesní konzole, která je pokročilejší verzí GameBoye.

BittBoy, který nepochází ze stáje Nintendo, je herní zařízení, které je menší než klasický chytrý telefon a vzhledem připomíná menší verzi Game Boye. K dispozici jsou také herní tlačítka, které vypadají a fungují stejně jak znáte z původní verze. Můžete si ho pořídit ve čtyřech barvách: červená, černá, bílá a modrá.

Tento BittBoy je nabitý hrami. Můžete si vybrat z více než 300 her a nevýhodou v tuto chvíli je, že neexistuje žádná možnost, jak do herního zařízení nahrát další hry. Nicméně v aktuálním výběru najdete klasiky jako Mario Bros. 3, Donky Kong, Ninja Gaiden 1, Double Dragon, Pac-Man, Balloon Fight, Gradius a Bomber Man. Dále je tu Street Fighter V, který je v podstatě kopií Street Fighter II, a také Man in Red, což je verze Space Invaders.

Cena je báječných 39,99 dolarů, takže je to ideální dárek pro letošní Vánoce.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762