Fitbit představil své první chytré hodinky, které pomáhají zlepšit kondičku a zdraví

Společnost Fitbit představila své první chytré hodinky. Fitbit Ionic má za cíl zlepšit zdraví a kondici uživatele pomocí řady inteligentních funkcí včetně senzoru SpO2, který měří saturaci krve kyslíkem, což umožňuje jí do hloubky a podrobněji sledovat například spánkovou apnoi.

K dispozici je také osobní trenér Fitbit Coach, který je běžeckým společníkem, kromě toho nově nabízí plavecké cvičení, sledování GPS, bezkontaktní platby pomocí Fitbit Pay a hudebním přehrávačem (lze nahrát více než 300 skladeb a také má přístup k Pandora stanicím)

Chytré hodinky Fitbit Ionic jsou voděodolné až do 50 metrů a baterie při jednom nabití vydrží čtyři dny. Elegantní hodinky tak nabízí jedinečný osobní pohled na zdraví s užitečnými tipy, jak změnit své chování a zlepšit zdravotní výsledky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762