Bloomingdale oslovuje mileniály pomocí kosmetiky z Instagramu

Bloomingdale se rozhodl založit oddělení krásy, které se bude ubírat směrem k sociálním sítím. Byl tak spuštěn Glowhaus – butik plný známých kosmetických značek z Instagramu.

Instagram se stal jedním z největších platforem pro make-up tutoriály, které dřív byly ovládaly YouTube. Instagram však zavedl videa a tím i jednoduchý obchodní model, protože se přes příspěvky dá rovnou prodávat. Velká jména jako je Kylie Jenner, využívají marketingový potenciál Instagramu k propagaci svých kosmetických produktů.

Což vedlo k tomu, že se Bloomingdale rozhodl oslovit mileniály a pozval je do obchodu Glowhaus, kde si mohou pořídit Instagramové produkty jako jsou Winky Lux, RMS Beauty, Sigma Beauty, Frank Body, Rouge Bunny Rouge, Lash Star Beauty, Lime Crime , SUVA Beauty a Vamp Stamp.

Glowhaus bude samozřejmě k dispozici i online.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762