Netflix prodává odrůdy Marihuany inspirované originálními seriály

Netflix experimentuje s vytvářením produktů pro své pořady jako jsou například speciální svíčky pro seriál Gilmorova děvčata. Nyní přišel na řadu seriál Disjointed. Na základě tohoto seriálu se totiž Netflix rozhodl prodávat různé odrůdy marihuany v pop-up stánku na Alternative Herbal Health Services v Západním Hollywoodu, který probíhal od 25. do 27. srpna.

Tato „The Netflic Collection“ s různými odrůdami marihuany se prodávala pouze držitelům karet pacientů léčících se marihuanou. K dispozici je šest druhů, které jsou navrženy pro šest seriálů z originální produkce Netflix, takže tam najdete například Orange je New Black, BoJack Horseman nebo Arrested Development. Podle tiskové zprávy je každá odrůda marihuany vyšlechtěna tak, aby zpříjemnila sledování každého seriálu:

„Každé balení bylo kultivováno s myšlenkami na konkrétní seriál, aby krásně doplňovalo sledování v jejich tónu. Například u komedií krásné pomáhá trávit volné chvile s někým dalším, povzbuzuje k mluvení a vymýšlení bláznivých hloupých vtipů.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762