Cestovní služba pomáhá sólo cestovatelkám najít důveryhodného hosta

Sdílená ekonomika způsobila cestování mnohem dostupnější pro mnoho lidí, ale stále tu existují jistá rizika. Společnosti často mají omezenou kontrolu nad informacemi o tom, kdo přesně poskytuje službu prostřednictvím jejich platforem. Overnight řeší problém s bezpečností s aplikací, která je podobná službě Airbnb, ale pomáhá uživatelům propojovat se důvěryhodnými lidmi. Tato služba umožňuje ověřeným hostům připojit se k jejich síti a ve spolupráci s Girls Love Travel nabízejí ženám ubytování, kde se mohou cítit zcela v bezpečí.

Hostitelé mají podrobnou kontrolu nad jejich výpisem s možností, aby se jejich domovy zobrazovali pouze spřáteleným skupinám nebo uživatelům v Overnight komunitě. Spolupráce s Facebookovou skupinou Girls Love Travel tak umožňuje ženám, které cestují samy, aby našli pohodlné ubytování. Tato skupina obsahuje více než 405 000 žen, které si navzájem pomáhají a hledají různé zdroje či informace. Členové této skupiny získávají přístup ke slevám pro vybrané nabídky k přenocování. A to 30 až 80 procent.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762