Aplikace, která umí rozdělovat účty mezi spolubydlícími

„Splittable“ byla aplikace, která vám umožnila snadno rozdělovat mezi spolubydlícími výdaje v domácnosti. Nyní se tato aplikace přejmenovala na Acasa a nabízí více funkcí než kdy předtím. Platforma chce poskytnout řešení generaci lidí, kteří se pohybují z místa na místo a tím mění i své spolubydlící. Služba Acasa usnadňuje rozdělování společných účtů v domácnosti.

Uživatelé ve Velké Británii (odkud Acasa pochází) mohou snadno rozdělit náklady na energii, internet, vodu a televizi. Společnost uzavřela partnerství s různými společnostmi (od poskytovatelů energii až po telekomunikační služby) s cílem usnadnit uživatelům přijímání fakturací a provádění plateb. Uživatelé si mohou vybrat přesně, jaké služby chtějí a k tomu stačí přidat základní informace o jejich bydlení. Do aplikace lze i zapisovat nákupy toaletního papíru a dalšího sdíleného zboží.

Díky aplikaci se tak vyhnete nepříjemného připomínání spolubydlícím, aby zaplatili včas. Když přijde tedy na aplikaci účet, tak každému spolubydlícímu je automaticky stržena potřebná částka a vybrané peníze jdou přímo dodavateli.

Cíl aplikace je jednoduchá: zbavit se problémů se spolubydlícími a potížemi s platbami poskytovatelům služeb. Stěhování a bydlení s novými lidmi už je tak obtížné, tak proč to nezjednodušit.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762