Air France experimentuje s VR brýlemi pro cestující

Letecké společnosti se snaží najít co nejlepší způsob, jak bavit cestující během dlouhého letu. V loňském roce se společnost Air France spojila se společností SkyLights, aby vyrobily headset na virtuální realitu pro cestující v letadle.

Namísto sledování televizního pořadu nebo filmu na malé obrazovce v opěradle před vámi, si může cestující vzít headset na virtuální realitu a pohodlněji sledovat obsah. Headset je dodáván se sluchátky, které zabraňují nežádoucí okolní hluk.

SkyLights má nyní k dispozici pouze čtyři typy headsetů na virtuální realitu, které jsou k dispozici v pilotní fázi na letadle Air France Airbus A340, jenž lítá na lince mezi Charles de Gaulle a svatým Martinem. Pokud se Air France rozhodne nabízet virtuální realitu na dalších letech, tak si jej budou moci užít cestující v byznys třídě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762