Domino’s vytvořilo speciální pizzu pro fanoušky hry Final Fantasy

Fanoušci série Final Fantasy, kteří žijí v Austrálii a na Novém Zélandu, by si měli najít cestu nejbližší pobočky pizzerie Domino’s, kde mohou k pizze získat herní Final Fantasy XIV. Tento balíček vyšel společně s pěti různými pizzami s tématikou Final Fantasy.

Nejznámější z pěti pizz se jmenuje Chocobo Chow, která je pojmenovaná po obřím ptáku, na kterém se mohou hráči ve hře projet. Pizza Chocobo Chow je s kuřecím masem, ananasem, paprikou, houbami, cibulí a jarní cibulkou. V balíčku v ceně 50 dolarů na vás čekají tři pizzy klasické velikosti dle vašeho výběru, česnekový chléb a nápoj.

Všechny balíčky obsahují kód, se kterým můžete soutěžit o hru Final Fantasy XIV Online Complete Edition na PS4 nebo PC. Kompletní edice obsahuje základní hru a dvě rozšíření, Heavensward a Stormblood.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762