Virtuální tenisová hra od American Express vám umožňuje zažít US Open

Společnost American Express je dlouhodobějším sponzorem US Open, a proto se rozhodla fanouškům nabídnout jedinečný zážitek. Letos v rámci podpory přišla mimo jiné se hrou American Express Air Tennis, která využívá například haptickou technologii nebo senzory na snímání pohybu, které hře dají interaktivní zážitek.

American Express Air Tennis dává příležitost fanouškům, aby si zahráli tenis proti soupeři s umělou inteligencí. Stačí k tomu ruka a pohyb těla, hráči ruce cítí nárazy míčků, i když se jedná jen o virtuální tenisák. Velká obrazovka navíc umožňuje hráči vyvolat pocit, že je opravdu ve hře. Společnost AMEX navíc spolupracovala s tenisovou hvězdou Venus Williamsovou, takže ji budete moc poznat do hloubky, protože v rámci hry můžete nahlédnout do jejího osobního života.

V rámci toho byl podle Williamsové práce předělán interiér Card Member Clubu. Členové mají různé bezplatné služby, sluchátka American Express Radio Live, které vysílají živé komentáře a aktualizace zápasů z ESPN.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762