Airbnb spolupracuje s Vice na tématických cestovatelských zážitcích

VICE je expert v oblasti digitálních médií, a aby lidem dal možnost zažít zajímavý zpravodajský příběh, tak uzavřel spolupráci s Airbnb, která se snaží kromě ubytování ovládnout i trh se zážitky.

Prostřednictvím partnerství, nazvaného VICE Experiences, nabízí společnost Airbnb cestovní balíčky, které jsou inspirované a navržené na míru společností VICE spolu s možností ubytování od Airbnb. Spuštění těto služby začalo soutěží, kde 100 výherců získá jednu ze čtyř destinací: Jižní Afrika, Paříž, Tokio nebo New York. Takže se v Kapském městě můžete podívat do zákulisí elektronické hudební scény, kde vás provedou DJové Spoek Mathambo a Yolanda Fyrus. V Tokiu můžete poznat noční život LGBTQ kultury. V newyorském Harlemu můžete objevit kouzlo tanečního stylu Vogue. V Paříži navštívíte různé kabaretní a burlesque akce.

V tuto chvíli není jasno, zda společnost Airbnb bude tyto zážitky nabízet i po skončení soutěže, ale pokud tomu tak bude, tak už je jasné, že si bude účtovat poplatky za ubytování.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762